Vytvoříme mobilní aplikaci na míru, která zefektivní vaši firmu

Zbavíme vás papírování, tabulek v Excelu nebo přepisování dat. Aplikaci propojíme s ERP, CRM, systémem dopravce nebo vzdáleným monitoringem vozidel. Nainstalujeme ji na smartphone, tablet nebo zařízení s čtečkou kódů a tiskárnou.


Zrychlíte, ušetříte a vrátí se vám přehled o všem podstatném


Skladníci nebo obchodníci ocení jednoduché ovládání, manažeři přehledné dashboardy a přizpůsobení firemním procesům. IT specialisté budou rádi, že používáme moderní technologie.

Gastronomie, logistika, facility management, zdravotnictví, výroba a spousta dalších odvětví

Vybrané projekty v detailu

Efektivnější sklad v ZOOTu

Zrychlili jsme expedici objednávek a usnadnili zaškolení nových skladníků – s naší aplikací odvádí nováček do 10 minut 100% práci.

Lepší přehled o dění v pivovaru

Vyvinuli jsme aplikaci, díky které mají obchodníci přehled o objednávkách i péči o potrubí v hospodách. A řidiči mají přehled o sudech s pivem.

Snadnější prodej hnojiv a osiv

Obchodníci firmy BOR díky nám šetří desítky hodin měsíčně, nepřepisují data z papírů do systému a mají dokonalý přehled o složitém systému provizí.

Ověřený záměr fintechu

Český fintech Cleo potřeboval funkční prototyp aplikace pro stínování brokerů na burze. Měli nápad i byznys model, ale chyběla jim vývojářská kapacita.

Hotové řešení pro údržbu strojů a zařízení nejen ve výrobě

Hyverr Service Desk je online nástroj, který zajistí hladké řízení procesů údržby – vytváření požadavků, administraci, plánování, evidenci výkonů a kontrolu. Je 24/7 přístupný přes webový portál i mobilní aplikaci.

Plánujete projekt, při kterém vám pomůže mobilní aplikace?

Nezávaznou konzultací vám nastíníme možnosti a ušetříme spoustu času.

Petr Pavliš
Business Development Manager
+420 776 629 083
petr.pavlis@hyverr.com

Beru na vědomí Zásady o zpracování osobních údajů umístěné na webových stránkách společnosti, které obsahují bližší informace o zpracování osobních údajů. Správcem budou zpracovány pouze ty osobní údaje, které ve zprávě poskytnete, a to pro účely komunikace v souvislosti s předmětem Vaší zprávy a vyřízení Vaší zprávy, přičemž právním důvodem takového zpracování je oprávněný zájem na zodpovězení zprávy a její vyřízení.

Hyverr s.r.o.
Velkopřevorské náměstí 488/5
110 00, Praha 1
Česko
IČ: 03196241

Zásady zpracování osobních údajů

ISO 27001

Compliance